< 2024 >
Červen
PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Příprava na aplikaci

Příprava na holografickou informačně-energetickou aplikaci jemnohmotných těl

Na aplikaci je doporučeno přijít v pohodlném a přírodním ošacení a obutí. Šperky, prsteny, řetízky, přívěsky, hodinky a jiné okrasy je lepší nechat doma, nebo je odložit tak, aby při aplikaci nebyly v kontaktu s fyzickým tělem percipienta. Ne méně jak dvě hodiny před začátkem aplikace je možno pozřít lehké jídlo, ale v žádném případě není možné pít alkoholické nápoje – alkohol může v průběhu aplikace vyvolat nepříjemné psychofyziologické reakce organizmu (nutkání na zvracení, zvracení, průjem, závratě, bolest hlavy, celkovou slabost, dočasnou ztrátu kontroly svého chování aj.) a negativní psychoemocionální prožitky. Je lepší, když je člověk obeznámen s elementární informací o informačně-energetických, bioenergetických a duchovních technologiích výchovy, výuky, léčení aj. Je třeba být v klidné psychoemocionální náladě, neočekávat od aplikace zázraky, být otevřený, tolerantní, sledovat dění bez bouřlivých emocionálních projevů, nevadit a nepřekážet eniopsychologovi v práci a mít na paměti, že je to společná práce ve prospěch percipienta. Při tomto se percipient nachází v pasivním stavu a eniopsycholog v maximálně mobilizovaném. Před samotným zahájením aplikace je nutno vypnout všechny elektronické přístroje (mobilní telefony, počítače, diáře aj.). Je žádoucí zaujmout pohodlnou polohu vestoje, vsedě nebo vleže. Vše závisí jen na percipientovi a na tom, v jaké poloze se cítí nejlépe. Když si percipient přeje ležet, vezme si s sebou podložku (karimatka, deka, polštář apod.).

Když se percipient nachází v pohodlné poloze, eniopsycholog jej požádá, aby zavřel oči, uvolnil svaly, zbavil mozek všech myšlenek, dosáhl bezmyšlenkového a klidného psychoemocionálního stavu, oprostil se od životních problémů, vnějšího prostředí, vnějších zvuků nebo rachotu. Je nutné, aby percipient byl maximálně pasivní, jeho mozek musí být v úplném klidu, připravený na přijímání informačně-energetického obsahu léčebné holografické informačně-energetické polymorfofunkční aplikace jemnohmotných těl. Pro percipienta je důležité neočekávat napjatě, s obavami nebo s velkou zvědavostí, co se bude dít. Je žádoucí nechat své myšlenky v klidu, ať je mozek vyčištěný a připravený na uvědomování si pocitů, vjemů, emocí a prožitků, které ve všedním životě nikdy neměl. Udržet mozek ve stavu myšlenkového klidu a pokoje je velmi obtížné, protože stále vznikají mnohočetné chaotické myšlenky, představy a vzpomínky nezávisle na vědomí percipienta. Když myšlenka vznikne, percipient s ní nesmí zápasit. Nejlepší je podívat se na její zdroj, jak se myšlenka vyvíjí, jakou nese informaci, kam odchází a jak vyhasíná. V okamžiku vyhasínání je zapotřebí se klidně vrátit k potřebnému klidnému psychoemocionálnímu a mentálnímu stavu aplikace. Takovému proudu myšlenek je možno zabránit, pokud si člověk klidně obrazově představí sám sebe ve slunečním světle, své absolutní zdraví, svůj duchovní vývoj, sociálně-ekonomické postavení, kterého chce dosáhnout. Tyto představy je zapotřebí opakovat stále, neobyčejně klidně, měkce, svobodně, jemně a pozvolna. Při tomto, pokud se percipient cítí zdravý, úspěšný, šťastný, může myslet na svůj vývoj, na řešení svých problémů, problémů své rodiny, nebo aby se uzdravovali jeho příbuzní a přátelé. Všechny tyto představy mohou být verbální, holograficko-obrazové, verbálně-holograficko-obrazové nebo mohou mít jinou kompozici. Ti, kteří ovládají metody koncentrace, vizualizace, imaginace, meditace, mimotělesné projekce, jasnovidění, jasnosluch, jasnočich, jasnochuť, psychometrii, telepatii, biolokaci a jiné PSI-fenomenální schopnosti, je mohou v průběhu aplikace prohloubit. Léčitelům se zdokonalují jejich léčitelské schopnosti.

V procesu aplikace nikdo z percipientů nemluví, všem je doporučeno mít zavřené oči, stejně jako je má zavřené eniopsycholog. Percipienti pasivně sledují proces aplikace, své pocity, vjemy, emoce, prožitky, psychoemocionální, psychofyziologické, extrasenzorické, duchovní stavy a reakce organizmu, které sami prožívají. Je nutno zcela vynechat přání, analyzování, hodnocení, snahu pochopit mechanizmy aplikace, logické uvažování a formování určitých výsledků proto, že se mozek aktivuje do takového funkčního stavu, ve kterém je člověk neschopný informačně-energetického a extrasenzorického pocitu a uvědomování.

Na konci aplikace, když percipient uslyší slova eniopsychologa „Aplikace skončila“, je třeba ještě nějaký čas (1-2 minuty) zůstat v klidu, nepospíchat s otevřením očí, poslouchat a naslouchat svému organizmu, snažit se ho pochopit a uvědomit si to, co chce percipientu sdělit. Pouze po tomto je možné pomalu, postupně, klidně otevřít oči a vrátit se do reality. Ukončení aplikace a přechod do obvyklého psychofyziologického a psychoemocionálního stavu organizmu je důležitý. Aktivní práce je tímto ukončena pro eniopsychologa, ale aktivní informačně-energetický vliv aplikace na percipienta pokračuje. Aby se zabránilo přenesení artefaktů do tohoto procesu a tento byl co nejvíce prodloužen, musí se percipient postupně a pomalu navracet do reality. Pokud v průběhu aplikace percipient usne, vždy se na jejím konci po slovech eniopsychologa „Aplikace skončila“ probudí.

Po ukončení aplikace se provádí analýza vzniklých pocitů, vjemů, emocí, prožitků, psychofyziologických, psychoemocionálních, extrasenzorických, duchovních a PSI-fenomenálních stavů percipienta. Po ukončení aplikace mohou někdy percipienti prožívat nezvyklé pocity, vjemy a emoce, což lze objasnit informačně-energetickou a strukturálně-funkční normalizací jejich jemnohmotných těl. Holografické eniopsianatomické a informačně-energetické polymorfofunkční aplikace jemnohmotných těl lidí pro ně nemají jakékoliv negativní následky a nikdy na nich ani na eniopsychologovi nevzniká závislost.